WriteRoom

WriteRoom 2.3.7

Notatnik z Matrixa

WriteRoom to darmowy program do notowania na komputerze. Zamienia ekran w kartkę papieru z migającym kursorem, gotowym na zapisanie Twoich myśli. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prostota

Wady

  • Niecodzienne kolory

Niezły
6

WriteRoom to darmowy program do notowania na komputerze. Zamienia ekran w kartkę papieru z migającym kursorem, gotowym na zapisanie Twoich myśli.

WriteRoom służy przede wszystkim do notowania, brak mu jakichkolwiek opcji edycji, niezliczonych funkcji, przyborników i denerwujących spinaczy. To po prostu czysta kartka wirtualnego papieru, bez dekoncentrujących dodatków. Co prawda jest ona czarna, a zapisywany tekst zielony. Oczywiście, jeśli nie jesteście fanami Matrixa, kolor tła i czcionki można zmienić by dostosować go do własnych preferencji.

Program pozwala zachować w pocie czoła napisany tekst w formacie TXT. Można go także skopiować do innego edytora. WriteRoom nie pozwala z nim zrobić nic więcej poza... napisaniem. Prostota formy ułatwia skupienie się i sprawia, że nic nie dekoncentruje i nie odwraca uwagi. Tryb pełnoekranowy sprawia, że nie widać innych programów, więc komunikatory i poczta nie stanowią pokusy.

WriteRoom to po prostu nieskomplikowany notatnik. Pomoże się skupić w chwili niemocy twórczej.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na Mac

Więcej
WriteRoom

Download

WriteRoom 2.3.7

Opinie użytkowników o WriteRoom